KİMDİR?

IES, sadece yurtdışı eğitim hizmetleri vermek amacıyla 1995 yılında kurulmuştur. IES-Yurtdışı Eğitim sektöründe en eski ve öncü firmalardan biridir.

FAALİYET ALANLARI NEDİR?

Öğrencileri dünyanın pek çok ülkesine eğitim amacıyla aşağıdaki programlara gönderir:

-DİL OKULLARI, SINAV HAZIRLIK KURSLARI (TOEFL-IELTS)

-LİSE,ÜNİVERSİTE, YÜKSEK LİSANS, MBA YERLEŞTİRME

-İŞ VE MESLEK KURSLARI

-YAZ OKULLARI VE YAZ KAMPLARI

-VİZE VE KARİYER DANIŞMANLIĞI

Öğrencilerin yurtdışında en doğru ve en uygun programa gitmelerini sağlar.

HANGİ ÜLKELER İLE ÇALIŞIR?

IES başta ; İngiltere, Kanada, Amerika,Avustralya olmak üzere Yeni Zelenda, Malta, İrlanda, Güney Afrika, Almanya, Avusturya, Hollanda,İtalya,İspanya,Fransa,Çin,Japonya,Mısır,Fas,Malezya,Rusya, Kıbrıs ve daha pek çok ülkede dil okulları, kolejler ve üniversitelerle işbirliği içinde aracı hizmet sunar.

FARKI NEDİR?

IES, Yurtdışı eğitim sektöründe en eskilerden biri olmanın yanında en ciddi ve titiz çalışan firmalardan biri olmanın gururunu taşır. Yıllara dayanan tecrübesi ve kurumsal güvencesi ile 7’den 70’e yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerin ve yetişkinlerin ihtiyaçlarına en uygun programa yerleşmelerini ve doğru ülkeye gitmelerini sağlar. Ayrıca ücretsiz eğitim, kariyer ve vize danışmanlığı, koçluk hizmetleri verir.

NASIL BAŞARIR?

-IES, resmi temsilcisi olduğu yüzlerce dil okulu, kolej ve üniversite ile aracı olmaksızın çalışır.

-Yurtdışında eğitim görmek isteyen kişilere güvenilir, etkin ve kaliteli eğitim hizmeti almalarını sağlar.

-Hepsi yurtdışı tecrübeli uzman danışmanlarla çalışır.

-Öğrencilerin yurtdışındaki; okul ve konaklama seçimi , vize işlemleri, transferleri, uçak biletleri gibi işlemlerinde en doğru seçenekleri belirler ve öğrenciler geri dönünceye kadar onlarla sürekli ilgilenirler.

-Ciddi emek isteyen yurtdışı eğitim programlarında yıllara dayanan tecrübesi ile kaliteli ve ücretsiz danışmanlık yapar.

IES’ten Sevgilerle…

1995’ten beri IES ile yurtdışında eğitime giden öğrencimizden aldığımız tecrübeleri sizlerle paylaşmak istedim. Yurtdışı eğitime karar vermeden önce bilinmesi gereken temel bilgileri özetledim. Daha detaylı bilgi almak isterseniz her zaman IES ofislerini ziyaret edebilir, telefon veya emaille de bizlere ulaşıp ihtiyacınız olan bilgileri alabilirsiniz.

Öğrencilerimizin küçük yaşlarda farklı ülkeleri gezip görmelerini, eğitim aktivite programları ile kişisel gelişimlerini sağlayıp, özgüvenlerini arttırmayı hedefleyen yaz okulu programlarımızı büyük bir çaba ve titizlikle sunuyoruz.Yurtdışı Eğitim’in geleceğe yapılan bir yatırım olduğu kuşkusuz bir gerçektir. Öğrencilerimizin, hem eğlenip hem de öğrenerek yaz tatillerini dolu dolu geçirmelerine fırsat sundukları için velilerimize ve siz değerli öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.

Küçük yaş gruplarındaki öğrenciler için yurtdışı programı yapmanın zorluğunu ve sorumluluğunu IES olarak çok iyi biliyoruz. Bu nedenle çok titiz ve aylarca süren ekip çalışmaları yapıyoruz. Amacımız, kişiye en uygun programı,ülkeyi,bütçeyi ve süreyi belirleyip, öğrencimizin yurtdışına gidişinden dönüşüne kadar her süreçte onlarla ilgilenmektedir. Programlarımızı, özellikle yurtdışı deneyimi olmayan ve tek başına yurtdışına gitmekten çekinen öğrencilerimiz için deneyimli lider öğretmenimiz eşliğinde sunmaktayız.

Seçtiğimiz okullar British Council, English UK, Quality English, IALC, ACCET, AIEA, ALTO, AIRC gibi dünyaca ünlü akreditasyonlara sahiptir. Bu sayede öğrencilerimiz, güvenli ve kaliteli okullarda eğitim alarak, program sonunda kalite tescilli okullardan sertifikalarını alabilirler.

YURTDIŞI EĞİTİME GİTMEK İSTEYENLERE ÖNERİLERİM

  1. Eğitim almak istediğiniz programı veya süreyi belirleyin.
  2. Gideceğiniz ülkeye ve şehre karar verin.
  3. Vize ve maliyetler konusunda detaylı bilgiler alın.
  4. Tecrübeli, ciddi ve güvenilir bir yurtdışı eğitim firmasına kayıt olun.
  5. Okul kaydınızı ve konaklama tercihinizi yaptırın.
  6. Önce vizenizi, en son uçak biletinizi alın. Size ömür boyu faydalı olacak bir programa başlayın.

Not: IES’ten yurtdışı eğitim programları konusunda ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz. Referanslarımızı lütfen isteyiniz.

Her şey gönlünüzce olsun…

Sevil KASSEM

Yönetici

Leave a Reply

Your email address will not be published.