Facebook
 
Twitter
Linkedin
Youtube
KURUMSAL
IES YURTDIŞI EĞİTİM Kimdir?

IES 1995’ten bu yana yurt dışı eğitim sektöründe faaliyet gösteren Mersin, İstanbul ve Adana’da, sektöründe en eski firma olmanın gururuyla dünyanın pek çok ülkesinde dil eğitimi, sertifika programları, üniversite, mastır, yaz okulları, mesleki kurslar, staj olanakları, değişik eğitim fırsatları sunar. Kurucuları Sevil ve Ahmet KASSEM ‘dir.

IES Yurtdışı Eğitim 2009 Eylül ayında Eğitim Danışmanlık firması olarak İstanbul’da da hizmet vermeye başlamıştır.

 


 

IES ‘in Kuruluş Amacı Nedir?

Amacımız;

·         Eğitim sektöründe IES’ in 1995’ten beri tecrübe ve kurumsal güveniyle öğrencilerin yurtdışına gidip gelmelerini sağlamak,

·         Yurt dışı eğitimin her zaman yüksek maliyetlerle olmadığını ispatlamak, herkesin kişiliğine ihtiyacına ve bütçesine uygun yurtdışı eğitim programlarını sunmak.

·         Yurt dışında eğitim almış tecrübeli eğitim danışmanlarıyla, öğrencilere yurtdışı okul kayıtları, vize işlemleri, karşılanma, konaklama ayarlanması gibi birçok önemli detaylarda yardımcı olmak,

İngiltere, Kanada, Avustralya, Amerika başta olmak üzere Yeni Zelanda, Malta, Güney Afrika, Almanya, Avusturya, Fransa, Çin, Japonya, İtalya, İrlanda, İspanya ve pek çok ülkede; dil okulları ve üniversiteler ile aracısız çalışılmaktır. Ve kurumsal güvencemiz ile yıllara dayanan tecrübemizin yanında yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere ücretsiz eğitim ve vize danışmanlık hizmeti vermektir.
Görevimiz, resmi temsilcisi olduğu yüzlerce dil okulu, kolej ve üniversite ile yurtdışında eğitim görmek isteyen kişilere güvenilir, etkin ve kaliteli eğitim danışmalığı hizmeti vermektir.
Bunu da uzman danışmanlarımızla, öğrenciler için en doğru seçenekler belirlenmekte ve bu öğrencilerin okul, konaklama seçimi, vize işlemleri, transferler ve uçak biletleri sağlanmaktadır.

 


 

 Hangi Konularda IES YURTDIŞI EĞİTİM’den Hizmet Alacaksınız?

*        Dil okulları,
*        Çocuklar ve gençler için yaz okulları,
*        Üniversite yerleştirme hizmeti ,
*        Pre-Master, Pre-MBA,
*        Master ve MBA yerleştirme hizmeti,
*        Sertifika ve Diploma Programları,
*        Staj Programları,
*        Üniversiteye Hazırlık Programları,
*        Lise Eğitimi,
*        Sınav Hazırlık Kursları ( IELTS, TOEFL, GMAT, GRE, SAT vb..) ,
*        Yönetici, İş adamlarına yönelik özel kurslar,
*        İngilizce Öğretmenlerine, Avukatlara, Doktorlara Yönelik Programlar
*        Konaklama, Karşılama Hizmetleri
*        Vize Hizmetleri,
*        Ekonomik Uçak bileti bulunması,
*        Sağlık ve Seyahat Sigortası Organizasyonu

 


 

IES Yurtdışı Eğitim’de danışmanlık süreci nasıldır?

 

  1. Gitmek istediğiniz eğitim programı hakkında destek almak üzere IES Yurtdışı Eğitim danışmanları ile görüşülür.
  2. Katılmak isteyeceğiniz eğitim programları ve gitmek isteyeceğiniz okullar alternatifleriyle beraber en kısa sürede IES danışmanınız tarafından size sunulur.
  3. Danışmanlık ücreti talep edilmez.
  4. Kararınız netleştikten sonra kayıt aşaması adım adım danışmanınız tarafından size anlatılır.
  5. Kayıt formu doldurulur, önkayıt ve vize ödemeleri sonrasında okul önkayıt işlemleri başlatılır.
  6. Danışmanınız belirlemiş olduğunuz okullarla iletişime geçer ve okulun uygunluğu, niteliklerinizin istediğiniz programa olan uygunluğu ile ilgili olarak okullarınızla görüşür.
  7. İngilizce becerinizin program için yeterli görünmemesi durumunda okullar genel bir İngilizce eğitimi almanızı isteyebilir. Bu noktada danışmanınız, almanız gereken kararlarınız konusunda size yardımcı olmaya çalışır.
  8. Okulun ve sizin onaylarınız doğrultusunda vize işlemleriniz başlatılır. IES, bu işlemler için de bir hizmet bedeli almaz.
  9. Vize onayından sonra eğitim yolculuğunuzun ardından IES Yurtdışı Eğitim’den destek almayı talep ettiğiniz tüm hizmetlerin burada bitmiş olduğunu düşünseniz de; IES Yurtdışı Eğitim,  siz ülkenize dönene kadar sizi yalnız bırakmaz.

İLETİŞİM
 IES MERSİN OFİS
 IES ADANA OFİS
 IES İSTANBUL OFİS
Atatürk Cad. Erol Ap. No:104 33010 MERSİN / TURKEY Cemalpaşa Mahallesi Gazipaş a Bulvarı Mengi Apartmanı Kat:1 No:5 01120 – ADANA / TURKEY Fahrettin Kerim Gokay Caddesi Yıldız Ap. No: 108 Kat:1/5 FENERYOLU – KADIKÖY / İSTANBUL

Tel: +90(324) 238 76 77


Tel: +90(324) 238 34 27


Fax: +90(324) 238 14 80


info@ies-intervega.com


Tel: +90 (322) 457 91 13


Tel: +90 (322) 457 86 44


Fax:+90 (322) 457 79 41


adana@ies-intervega.com


Tel: +90 (216) 345 45 85


Tel: +90 (216) 346 46 43


Fax:+90 (216) 345 45 04


istanbul@ies-intervega.com

İletişim Formu